Reference

2 156 197 realizovaných zakázek

 Reference

563 dalších spokojených klientů   
Společnost POSPIECH SD, s.r.o. je díky kvalitě poskytovaných služeb a výbornému servisu naším dlouholetým partnerem. Spolupracujeme na přepravách typu expres a dokládky,zejména z oblasti Francie. 
Vím, že je na ně spolehnutí a věřím, že se naše spolupráce bude do budoucna rozšiřovat. 
D. Kavalír  - C.S.Cargo a.s.
S firmou Pospiech SD jezdíme velmi rádi,protože máme jistotu, že naše zboží bude doručeno vždy včas,s úsměvem a za bezkonkurenční ceny. Při jakémkoliv sebemenším problému nás vždy kontaktuje náš pan dispečer, který vždy vše vyřeší rychle a s ledovým klidem k naší spokojenosti a spokojenosti naších klientů, stará se o nás, jako o vlastní. ;-)Tuto spediční společnost doporučuji vyzkoušet – nezklame. ;-)

S pozdravem
Markéta Rosendorfová
dispečerka dopravy 

Tiskárna Grafico, s. r. o.

U Panského mlýna 1438/33

747 06 Opava - Kylešovice
Pokiaľ potrebujete prepraviť tovar expresne rýchlo, 100% spoľahlivo a mať istotu, že zásielka je počas transportu v rukách profesionála, zverte svoju požiadavku firme Pospiech Odporúčam na základe dlhoročných skúseností ako firmu spoľahlivú s vysoko kvalifikovaným a ľudským prístupom.
Elena Muchová Mfg TEKUBA s.r.o
Se společností POSPIECH SD, s.r.o. spolupracujeme od jejího založení, tedy více než 10 let k prosinci 2016. V průběhu času jsme společně úspěšně propluli všemi vodami klidných i bouřlivých ekonomických období. Zkušenosti máme z oblasti provozního financování, investic v podobě nákupů i rekonstrukcí realit, bankovních záruk, vedeme individuálně nastavený platební styk...vymysleli jsme společně mnoho "krejčovských řešení". Po celou tuto dobu společnost vždy dostála svým závazkům, vždy jsme našli fungující řešení - především díky otevřené komunikaci. Dovolíme si tvrdit, že spolupráci považujeme oboustranně za partnerství i přínos.
Daniel Pacík Raiffeisenbank a.s.
Objednat přepravu
+420596 133 052
+420596 133 052

Kontaktujte nás