Služby

80%

Transport

více o transportu
10%

Skladování

více o skladování
10%

Zasilatelství

více o zasilatelství

Nakladní automobil

Transport

POSPIECH SD, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti silniční nákladní dopravy. Pomáhá zákazníkům optimalizovat a maximálně zefektivnit proces. Rychle a spolehlivě dokáže zabezpečit mezinárodní a vnitrostátní nákladní silniční dopravu. Moderní a ekologický vozový park umožňuje bez problémů získávat přepravní povolení do celé Evropy. Společnost je obohacena kvalifikovanými a profesionálními pracovníky, kteří se snaží uplatnit své schopnosti a vědomosti ve prospěch společnosti. Klade důraz na týmovou práci. Každý pracovník aktivně pracuje na svém zlepšení bez ohledu na to,ve kterém oddělení pracuje.

POSPIECH SD, s.r.o. vlastní dodávkové a malotonážní nákladní automobily s ložným prostorem o objemu od 15 m3 do 3,5 tuny. V současné době disponuje také s nákladními vozidly nad 3,5 tuny. POSPIECH SD, s.r.o. poskytuje na veškerý vozový park pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce.

Pro naše zákazníky kompletně zajišťujeme exportní a importní přepravy v rámci EU.

Skladování

Skladování

Rok 2009 vystavení nové skladovací haly, pneu servisu a servisu pro vlastní vozidla. Skladovací plocha 1600 m2 cca 350 paletových míst. Areál skladu po dobu 24 hodin střežen.

Zásilka

Zasilatelství

Vaše destinace je naším cílem. Naše databáze obsahuje tisíce nákladních aut všeho druhu křižující Evropou dnes a denně. Vaše expresní požadavky jsme schopni vyřešit od zadání objednávky za dobu kratší dvacet minut.

Objednat přepravu
+420596 133 052
+420596 133 052

Kontaktujte nás